Nevşehirli Teyzeler Ortalığı Yakmış Resmen


Teyzelerden izlemeye doyamayacağınız süper ötesi Konya kaşık oyunu. Nevşehirli teyzelerden konyalı oyun havası eşliğinde izlemeye doyamayacağınız mükemmel Konya kaşık oyunu. Niğde ve civarlarının önde gelen müzisyenlerinden Mustafa Tereci’nin çalıp okuduğu düğünde teyzeler eğlencenin dibine vurmuş resmen. Şimdiye kadar izlediğimiz kaşık oyunlarının en iyilerinden bir tanesi de bu oyun. Teyzelerimizin ayağına yüreğine sağlık diyor, Mustafa Tereci kardeşimize teşekkür ediyor ve sizleri bu güzel kaşık oyunumuzla baş başa bırakıyor iyi seyirler diliyoruz.

Sizlerden ricamız beğendiğiniz videoları hem diğer arkadaşlarınızın izlemesine vesile olmak hem de kültürel değerlerimize sahip çıkmak adına videonun alt kısmında yer alan paylaşım butonlarını kullanarak özellikle sosyal medyada paylaşmanızdır. Her daim neşeyle kalmanız dileğiyle keyifli izlemeler efendim…

Diğer yöresel videolar için  BURAYI tıklayabilir ve birbirinden eğlenceli videoları sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Diğer Videolar İçin Sayfayı Yukarı Kaydırınız!
Beğendiğiniz videoları paylaşmayı unutmayınız!

İlginizi Çekecek Diğer Videolar

Konu hakkında yorumunuzu yazın