Ziyaretçilerimizin Dikkatine !


Amacımız, sizlere her ne kadar video, resim, fıkra tarzı paylaşımlarla yöresel kültürlerimizi tanıtmak olsa da özellikle de “Faydalı Bilgiler” kategorisi bölümünde sizlerin yararlanması adına paylaştığımız bilgiler zamanla geçerliliğini ve güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu yüzden özellikle de o bölümde yer alan (haber, bilgi, yorum, tıbbi bilgiler, makale, video, resim vs) kısaca tüm materyallerin sadece genel bilgilendirme amaçlı olduğunu ve bu bilgilerin zamanla geçerliliğini yitirmiş olabileceğini lütfen unutmayın ve sitemizden edindiğiniz bilgileri her ne olursa olsun hiçbir zaman alanında uzman kişilerin görüşü ve tavsiyesi olmadan doğrudan kişisel teşhis ve tedavi yöntemi olarak kullanmayın.

Sağlığınızla ilgili özellikle de hayati önem taşıyan durumlarda lütfen uzman hekime başvurunuz. Sitemiz, alanında uzman bir kişiye danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yazılarımıza yorum yapan, soru soran veya görüş bildiren kişiler bu uyarıları hükmen kabul etmiş sayılırlar.

Dış Bağlantılar
YöreselVideolar.Com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. YöreselVideolar.Com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Bizi Anlayışla Karşılayacağınızı Umar, Hepinize Teşekkür Ederiz.

Saygılarımızla YöreselVideolar.Com Editörü..